Відбувся концерт “Я скрипочку люблю”

В суботу,12.12.2020р.на струнному відділі, Золочівської музичної школи відбувся концерт “Я скрипочку люблю”, класу викладача Смереки І.Є.

Виступали і маленькі юні таланти, і учні старших класів.
Цікаво звучали укр.пісні у виконанні першокласників,такі як:”По дорозі жук”,”Дівка в сінях стояла”,”Подоляночка” та ін.
Учні старших класів приготували для батьків та дітей такі твори як:” Реве та стогне Дніпр широкий”,”Думи мої..”,”Тихо над річкою”,”Коли заснули сині гори”..

Ірина Євгенівна не тільки виховує любов до музики, навчанні гри на скрипці,але цю любов вона відобразила і у чудових віршах,які вона написала для своїх вихованців!

Неможливо не відмітити чудову ансамблеву гру класу – “Веселі канікули” муз.О.Войтович, обр.О.Шавардака.
Заключним акцентом було виконання вірша до свята в честь св.Андрія Первозванного і пісні до св.Миколая Чудотворця!

Бажаємо успіхів та натхнення, миру та любові, подальших успіхів у цій нелегкій справі!

15 Грудня, 2020