В Золочівський музичній школі відбулося зональне методичне об’єднання

11 березня в Золочівський музичній школі відбулося зональне методичне об’єднання, на якому були проведені показові уроки викладачів:
1) викладач-методист, завідувач струнного відділу — Пинди І. П., яка провела тематичні уроки: “Робота над вивченням переходів в позиції” з ученицею 1 кл. Кочубай Даринкою; та “Робота над художнім образом” з ученицею 3 класу Ониськів Надією.
А також відбулася презентація та ілюстрація творів нового збірника для учнів 2-4 класів Пинди І.П. “Білі каштани” – п’єси українських та зарубіжних авторів.
Викладач Швайдак Л.Я. провела цікаву роботу з учнями — переможцями обласного конкурсу:
Пуківською Христиною — дипломант 1 категорії.
Семененко Вікторією — дипломант 2 категорії.
Викладач Пасічник Н.М. та Швайдак Л.Я. продемонстрували майстерну роботу з ансамблем, який в цьому році став переможцем обласного конкурсу АНСАМБЛІ МАЛИХ ФОРМ.

Успішно прозвучали: “Чардаш” в обр. М.Різоля та “Стожари” П.Дворського (аранжування С.Уличної).

Викладач Глинянської ДМШ прочитала цікаву лекцію “Історія розвитку постановки скрипалів”.

26 Березня, 2020