РІЗДВЯНІ ВІЗЕРУНКИ ЗІ СКРИПКОЮ

23.12.19 відбувся особливий вечір, в очікуванні Різдва Христового!
З нагоди цього Величного свята на струнному відділі Золочівської музичної школи, відбулося свято “РІЗДВЯНІ ВІЗЕРУНКИ ЗІ СКРИПКОЮ” класу викладачів Пинди І. П. та Гупаловської І. З.

Українські діти — пастушки та ангелята люблять Різдвяні концерти, коли душа співає, а дзвін дзвіночків возноситься до небес в подяку Всемогутньому Творцеві за радість спілкування з музикою, за щедрого Миколая, за піднесений дух в очікуванні Різдва Божого Дитятка.

На святі були присутні батьки, дирекція, гості, о.Володимир Михайло Кусий, який поблагословив кожного учасника концерту.

Прозвучали твори сольні, ансамблеві номери українських та закордонних авторів, вірші, колядки.
Особливо дзвінко та радісно учні виконали “Веселі дзвони” – П’єрпонт,
“Атракціон” – О. Гоноболіна — муз.керівник Гупаловська І.З.концертмейстер Вересович-Щербачук Ілона Володимирівна.
Фінальним прозвучало “Різдвяне тріо” — автора М. Бішко, музичний керівник Пинда І. П., концертмейстер Миськів О. Я.

Дякуємо кожному учаснику концерту і бажаємо подальших успіхів, батькам терпіння, розуміння і витривалості у ЗРОСТАННІ ЮНИХ ТАЛАНТІВ.

Бажаємо радісних і щасливих свят!

24 Грудня, 2019