У струнному відділі Золочівської музичної школи відбувся 1 тур обласного конкурсу

12 березня у струнному відділі Золочівської музичної школи відбувся 1 тур обласного конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментів ім. О. Деркач серед учнів молодших і старших класів мистецьких шкіл Львівщини.

В конкурсі взяли участь кращі учні відділу :
Хлібойко Юля – 4 кл
клас викладача Кіт М.В.
конц.Гавара В.
Плотиця Артем – 4 кл.
клас викладача Смерека І.Є.
конц.Коваль В.Б.
Сукмановський Денис – 5 кл
клас викладача Пинда І.П.
конц.Миськів О.Я.
Пуківська Христина – 4 кл
клас викладача Швайдак Л.Я.
конц.Миськів О.Я
Семенко Вікторія – 5 кл
клас викладача Швайдак Л.Я.
конц.Миськів О.Я.
Процишин Мар’яна – 7 кл.
клас викладача Пасічник Н.М.
конц.Коваль В.Б.

Всі учні були добре підготовлені, показали високу майстерність і хороший рівень роботи.

В конкурсі прозвучали твори великої форми: концерти та варіації композиторів класиків і п’єси українських авторів.

Директор музичної школи пані Марія Кривень з великою приємністю відзначила професійний зріст учнів,велику і добросовісну роботу учнів та викладачів. А також подякувала батькам за виховання таких працьовитих і талановитих дітей,за їхню підтримку і розуміння. Марія Іванівна вручила грамоти всім учасникам конкурсу.

Для участі в 2турі, який відбудеться 27.03.19 у Львові одноголосно була вибрана Пуківська Христина, яка показала високий технічний та звуковий рівень, успішно справилася з виконанням складної програми. Виступ був емоційний та переконливий!

Отже, побажаємо Христинці перемоги в 2 турі обласного конкурсу!

Березень 12, 2019

Позначки: