Феньвеші Степан Федорович відзначив 60-річчя педагогічної праці

З ювілеєм ВАС, шановний ВЧИТЕЛЮ!
Ось уже 60 років з великим успіхом і вагомими досягненнями працює в Золочівській музичній школі ведучий викладач по класу скрипки, педагог за покликанням і прекрасна людина Феньвеші Степан Федорович!

42 роки Степан Федорович був завідувачем струнно-смичкового відділу музичної школи, керував унісоном скрипалів, відкрив клас віолончелі в нашій Золочівській школі. Завдяки наполегливій і добросовісній праці Степана Федоровича, кращі учні поступали в музичні училища України,а їх більше 30, окремі з них продовжували навчання в консерваторіях та музичних педагогічних інститутах.
Особливо хочеться відзначити учнів, які стали відомими не лише в Україні, але й далеко за її межами:
Це Народний артист України, керівник Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” – Сергій Бурко, якого знає і високо цінує весь музичний світ.
Голова циклової комісії оркестрових струнних інструментів Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського викладач-методист – Онуфрик Галина Петрівна.
Артисти оркестру Львівського оперного театру – Галина Меленець та Наталія Стречик; кандидат мистецтвознавства, доцент Харківського музичного інституту –Ірина Романюк та багато інших.
Його дуже добре знають Золочів’яни, його талант цінують і поважають в музичних колах області та далеко за її межами. Педагогічний такт С.Ф., доброзичлива атмосфера на уроках і велика любов і повага до дітей надихала маленьких музикантів до творчої праці.

Досвід Степана Федоровича вивчають та використовують у своїй роботі молоді викладачі школи. Ніколи не згасне в душі кожного з нас глибока шана до людей, які допомогли обрати професію, мудро навчили свій талант і вміння дарувати дітям.

Велика вдячність Вам, дорогий Степан Федорович від дирекції школи та колег по роботі.
Нехай Вас, Господь щедро Благословить!
Хай щастить Вам, дорогий наш Степан Федорович!

30 Жовтня, 2019