Фортепіанний відділ

Фортепіанний відділ – один із трьох відділів, які були створені при заснуванні школи в 1939 році.

Перші викладачі фортепіанного відділу: Т. Демчишин, М. Шатковська, Л. Кордецька.

У 1946 році прийшла викладати фортепіано Душенчук Є.І., а в  1950 році – Варламов О.О., який завдяки своїм знанням та умінню започаткував створення золочівської фортепіанної школи.

Слід зазначити, що всі 14 викладачів відділу – це колишні учні Золочівської музичної школи.

Зав відділами в різний час працювали викладачі : Варламов О.О., Коржевська І.В., Фарбишевська І,М.. З 1993 року відділ очолює Плахцінська І.С.

Зараз у відділі навчається 139 учнів. Кращі з них продовжують навчання в музичних закладах.

Наші учні беруть участь у різних конкурсах:

1983 рік Сухоцька Ірина, 6 клас, викладач Плахцінська І.С., отримала І місце в обласному конкурсі.

1995 рік – Кокодинський Віктор , 7 клас, викладач Попова Н.В., зайняла І. місце в обласному конкурсі. Плахцінська Мар’яна , 7 клас, Плахцінська І.С., зайняла ІІ місце в обласному конкурсі. Міняйло Ірина, 3 клас, викладач Полетко В.В., зайняла ІІІ місце в конкурсі Н. Нижанківського.

1997 рік Міняйло Ірина, 5 клас, викладач Полетко В.В.,  зайняла І місце в конкурсі “Світанкова перлина”, ІІ місце обласний конкурс – Котис Василь, 5 кл.-викладач Іванина Л.Й.,  ІІІ – місце конкурс Н. Нижанківського.

У 1998 році  зайняв І місце в конкурсі В. Барвінського – Котис Василь, 6 кл., викладач Іванина Л.Й.

У 1999 році зайняв ІІ місце в обласному конкурсі  Котис Василь, 7 клас, викладач Іванина Л. Й.

У 2001 році Мартинюк Оксана зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі, викладач- Полетко В.В.

У 2003 році Данькович Роман, 6 клас,  зайняв ІІ місце в обласному конкурсі, викладач -Попова Н.В.

У 2004 році Левус Мар’яна, 4 клас викладач – Полетко В.В.; Стаць Настя, 4 кл., викладач- Плахцінська І.С.; Ковалик Володя, 4 клас, викладач- Іванина Л.Й. – зайняли І місце в обласному огляді-конкурсі учнів молодших класів.

У 2005 році Ковалик Володя, 5 кл, викладач – Іванина Л. Й. зайняв І місце в обласному конкурсі. Палоян Зоряна, 7 кл., викладач – Палетко  В.В. зайняв І місце в обласному конкурсі.

У 2006 році  Миськів  Юля , 2 клас, викладач Полетко В.В.,  зайняла І місце в обласному конкурсі.

У  2007 році  Ковалик Володя, 5 кл, викладач – Іванина Л. Й. зайняв І місце в обласному конкурсі.

Учні фортепіанного відділу виступали солістами з симфонічним та духовим оркестрами школи.

Учениця 2 класу, Мекльничук Надія (викладач Плахцінська І.С.) виконала “Концерт ” І, Берковича (І ч.) з струнним оркестром.

Учень 6 класу Сухоцький Петро  (викладач Плахцінська І.С.) виконав “Концерт”  Ю.Знаткова (ІІ,ІІІ ч.), з симфонічним оркестром.

У відділі існують традиційні заходи, як наприклад, звіт кращих учнів відділу напередодні Нового року, участь у творчому звіті школи, концерт учнів 1 класу, під назвою “Мій перший виступ”, різні концерти з нагоди відповідних свят.

Виступи учнів на концертах дають можливість розкритися талантам наших дітей, показати цікаву гру, індивідуальність та набуті знання.

Відділ гордиться тим, що у ньому навчались:

Сухецький Петро – працює у музичному училищі у місці Луцьку,

Мельник Надія – працює у музичній школі м. Пустомити,

Полетко Надія – працює у музичній школі м. Львів,

Бурко Олена –  працює у музичній школі м. Івано-Франківськ,

Марченко Валерій –  працює у педуніверситеті м. Рівне,

Мисник Валентина працює у музичній школі м. Вінниця,

Варламова Наталія – працює у педуніверситеті м. Вінниця,

Жуков Август – завуч музичної школи м. Київ,

Петровська Олена – працює у музичній школі м. Львів,

Котик Василь – аспірант Львівської музичної академії, лауреат міжнародних конкурсів.