“Музичні візерунки”

Золочівська державна музична школа знову радує  нас  новими цікавими виступами її творчих і талановитих учнів.  Так, саме цікавими виступами, адже кожен концерт за участі учнів школи  стає справжнім святом. 17 грудня у Золочівській музичній школі відбувся  концерт під назвою “Музичні візерунки”.

На концерті виступили Кшевська Ірина  з твором «Вальс»,  Деленговська Божена   з твором  «Падає сніжок», Левкун Анастасія – «Сніжинки кружляють», Юрцун Юлія  виконала «Ліричну пісню», Нижник Тетяна виконала «П’єсу», сім’я Галаїв  з твором «Ярмарок», Якторович Мар’яна – «Ліричний настрій», Бохна Віталік – «Роздум», Солонинка Соломія – «Народний танець», Галай Ярина – «Регтайм», Галай Юлія – «Ніжність», Зварич Анастасія – «Алегорична серенада».  Підготувала дітей до  виступу викладач  фортепіанного відділу Оксана Миколаївна Назар.

Окрім цього діти спільно виконували пісню до Миколая, Різдвяну пісню і колядки: «Свята ніч» та  «Небо і земля».

19 Грудня, 2012