Музика зимової віхоли

21 грудня у Золочівській музичній школі відбувся концерт струнно-смичкового відділу під назвою «Музика зимової віхоли».

У дійстві брали участь учні-скрипалі різного віку, які навчаються у класах
викладачів І.П.Пинди, І.Є.Смереки, Н.М.Пасічник, Н.Д.Сембай, Л.Я.Швайдак, С.Я.Городиловської, С.Ф.Феньвеші, М.В.Кота. Під щедрі оплески глядачів у затишній, по-зимовому прибраній залі діти виконували твори українських та зарубіжних, класичних та сучасних композиторів. Дзвінко лунали пісні та колядки, було багато поезії.

Частина концерту була посвятою світлій пам’яті Галини Ониськів – чудового викладача, мудрого
наставника, прекрасної людини. Вели концерт чарівні ведучі Оксана Квас та Павло Кашалаба. Колектив викладачів струнно-смичкового відділу щиро вдячний концертмейстерам за співпрацю та участь у концерті, зокрема О.Я.Миськів, Н.Я.Жорак, О.М.Назар, В.В.Полетку, Н.В.Поповій, С.О.Уличній, В.Б.Коваль. А також велике спасибі батькам за турботу про музично-естетичний розвиток та духовне зростання нового покоління.

21 Грудня, 2013