Останній місяць зими був щедрим на яскраві події в житті фортепіанного відділу

5 лютого 2018 року. Львівська обласна філармонія. У концертному залі ім. Ст. Людкевича відбулася Обласна науково — теоретична конференція за назвою
Діяльність родини Озаркевичів у суспільно — культурному та музичному житті Галичини XIX – XX століть.
Організатори конференції прагнули відкрити для присутніх нові і на жаль, забуті сторінки історії з життя багатьох представників галицької інтелігенції, зокрема родини Озаркевичів, активна діяльність яких тісно перепліталася з діяльністю таких знакових музикантів, як Василь Барвінський.
Саме Прелюдія Фа- дієз мажор №2 Василя Барвінського прозвучала в програмі конференції у виконанні Вікторії Татішвілі, нашої випускниці 2017року, а сьогодні учениці Львівської середньої спеціалізованої музичної школи ім.Соломії Крушельницької. Слід зазначити високий майстерний рівень виконання, який продемонструвала Вікторія. Багата звукова палітра, інтонаційна прозорість фразування — викликали тільки позитивні емоції у слухачів.
Радіємо також, що Вікторія за такий короткий період навчання реалізовує себе і як солістка, і як ведуча концертних заходів, які проходять на сценах Філармонії та Десятирічки.
Щиро вітаємо такий творчий поступ нашої випускниці!

28 Лютого, 2018