Піаністи успішно виступили на обласному конкурсі

28 березня 2013 року у м.Львові проходив ІІ-й тур обласного огляду-конкурсу піаністів старших класів серед учнів ПСМНЗ.
Подія, до якої юні талановиті музиканти готуються майже майже рік, відбулася цього разу у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. С.Крушельницької. Ще одним новаторським ходом організаторів огляду-конкурсу був склад почесного журі, яке очолював заслужений артист України Єжи Єрмінь.
І звичайно ж, дуже приємним та очікуваним став результат виступу кращих учнів Золочівської музичної школи. Христина Квасниця (8 кл., викл.Плахцінська І.С.) продемонструвала високий рівень виконання конкурсної програми, глибоке, продумане інтонування творів Й.С.Баха та Й.Гайдна, відмінну технічну майстерність в етюді М.Клементі і цілком заслужено здобула ІІ-ге місце. Також, Валерія Гавара (8 кл., викл.Жорак Н.Я.) була відзначена дипломом за оригінальну інтерпретацію творів В.А.Моцарта та Ф.Ліста.
Сердечно вітаємо юних переможців та їхніх наставників з чудовими здобутками і бажаємо подальших творчих досягнень.

3 Травня, 2013

Позначки: