Світлої пам’яті Галини Григорівни Ониськів

vshanuvannjaУже вкотре наша музична родина відчуває біль втрати – смерть нашої співпрацівниці, хорошого друга, мудрого наставника для своїх учнів, відданого спеціаліста своєї справи – Галини Григорівни Ониськів. Немає слів… лише спомин про добру людину, життєрадісну, оптимістичну колегу. У наших спогадах Галина Григорівна є саме такою. Неможливо передати стан душі, коли ця звістка вразила кожного з нас. Котиться сльоза в кожного, хто знав цю миловидну, шляхетну, мудру жінку, хто з нею співпрацював, спілкувався. Не віриться, що Галина Григорівна більше не зайде в музичну школу, в клас, не привітається з кожним, не мовить доброго настановчого слова своїм учням. Більше не зазвучить її скрипка у колективі «Три настрої». Пустота від браку її особистості – неначе крик : «Немає…Більше немає…»
Не встигла побачити Галина своїх новонароджених внучат, а вони не пізнають своєї бабусі, котра їх не обійме та не приголубить. Доньці важко буде пережити цю втрату, бо мама це найдорожча людина у світі. Чоловік Ігор залишився без підтримки та турботи коханої дружини. А мама та сестра залишились без рідної кровинки. Ми, колектив музичної школи, з глибоким сумом та болем втрати співчуваємо рідним та близьким.
Ми пам’ятаємо Вас Галина Григорівна!!!
Світла пам’ять. Вічна пам’ять.

11 Жовтня, 2013