Свято першокласника у Золочівській музичній школі (відео)

20 травня у Золочівській музичній школі відбувся концерт учнів-скрипалів під назвою “Свято першокласника” , організований викладачами струнно-смичкового відділу за сценарієм Н.Д. Сембай.

Найпершими виконавцями були учні першого класу – їх дебют став справжньою посвятою маленьких скрипалів у музиканти. На сцені показали, чого навчилися за перший рік навчання Назар Кінаш, Наталія Погончук, Ліза Покутицька, Максим Вінярський, Софія Минисора, Дарина і Степан Савчуки, Каріна Чіпак, Дмитро Залужець, Христина Ревть, Валя Шаваровська, Олег Бутовський, Каміла Яхторович та Яна Горинчин. Вони вперше вийшли на сцену під веселу гаївку у виконанні Яни Горинчин, Віки Болкутович, Тані Курпіти і Каміли Яхторович.
У другій частині виступили старші учні: Віка Болкутович, Назар Шумінський, Настя Марусин, Настя Кіт, Вероніка Юрків, Софія Лис, дует Юрія та Віталія Дутків, Мар’яна Петрівська, а також ансамбль скрипалів (кер. І.Є. Смерека). Вони разом зі своїми викладачами – І.П. Пиндою, Н.М. Пасічник, Л.Я. Швайдак, С.Ф. Феньвеші, Н.Д. Сембай, І.Є. Смерекою, С.Я. Городиловською, А.С. Ленько – підготували цікаві номери, які додадуть наснаги до наполегливого навчання наймолодшим скрипалям.

25 Травня, 2015