Учні музичної школи успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі баяністів – акордеоністів

4-6 грудня 2015 року в м. Дрогобич відбувся VIIІ Всеукраїнський відкритий конкурс баяністів – акордеоністів “Візерунки Прикарпаття”. Учні Золочівської музичної школи прийняли участь в даному заході.

Зокрема, дует Семен Ничвид (4 кл.), Назар Вовк (6 кл.) виступили в дуеті з викладачем Осташевська Г.П. з програмою: Є. Дога, В.Ушакова “Парижський каскад” та українська народна пісня в обробці Давиденка “Розпрягайте хлопці коней”. На конкурсі зайняли ІІ-ге місце.

В цьому ж конкурсі взяв участь і інший оригінальний дует у складі Семена Нечвида (4кл. акордеон) і Вероніки Юрків (7кл. скрипка) клас викладача Осташевська Г.П. та Пинда І.П. з програмою: Дж.Тротт “Маппет-шоу” та А.Курчі “Чардаш”. Цей дует теж отримав ІІ-ге місце на конкурсі.

Нагадаємо, що 2 грудня у Золочівській музичній школі провели І тур огляду-конкурсу малих форм, відео із цього конкурсу дивіться нижче.

8 Грудня, 2015