Учні музичної школи взяли участь у ІV Всеукраїнському конкурсі баяністів – акордеоністів “Сучасні ритми”

З 17 по 20 лютого 2017 р. в м. Кривий Ріг відбувся ІV Всеукраїнський конкурс баяністів – акордеоністів “Сучасні ритми”. На цьому конкурсі знову взяли участь учні музичної школи Ничвид Семен та Вовк Назар (клас викладача Осташевської Галини Петрівни).
Ничвид Семен, учень 5 класу, виступив у ІІІ віковій категорії як соліст. У його виконанні прозвучали твори: Євгена Дербенка “Дивертисмент” 3 частини:
1ч. Міні-вальс.
2ч. Полька -інтермецію
3ч. Тарантеліта; та укр. народ. пісня “Чорна редька” в обробці Олександра Давиденка. Семен став дипломатом конкурсу.
А також дует Ничвид Семен 5 кл. та Вовк Назар 6 кл. виступили у категорії ансамблі. Не дивлячись на те, що було дуже багато учасників з різних областей України, вони теж стали дипломатами Всеукраїнського конкурсу. У їх виконанні звучали твори Паоло Піццигоні “Світло і тіні” та укр. нар. пісня “Їхав козак за Дунай” з сюїти Г.Беляєва “Слов’янка”.

Важливо відмітити, що конкурс оцінювало дуже компетентне журі, в якому головував заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів, професор кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової, володар срібного диску “За заслуги в баянному мистецтві” РАМ ім.Гнєсіних Мурза Володимир Анатолійович. Члени журі: заслужений артист України, лауреат Міжнародних конкурсів, професор кафедри баяна і акордеона Національної музичної академії України м. Київ-Фенюк Павло Віталійович, викладач Дніпропетровської консерваторії,лауреат Міжнародних конкурсів – Тарасенко Андрій Євгенович, викладач- методист Криворізького музичного коледжу, головний диригент оркестру народних інструментів Ільїн Дмитро Миколайович, викладач – методист КПМНЗ, член Національної Всеукраїнської музичної спілки Єчкалова Лідія Павлівна.

1 Березня, 2017