Учні Золочівської музичної школи здобули перемогу в обласному конкурсі скрипалів

22 березня відбувся обласний конкурс учнів-скрипалів, присвячений пам’яті Олександри Деркач, відомої скрипальки, професора ЛНМА ім. М.В. Лисенка.

Золочівську музичну школу представляли найкращі учні від струнного відділу: Пуківська Христина – 2 клас, Семененко Вікторія – 3 клас (викладач Швайдак Л.Я., концертмейстер Миськів О.Я.) та Юрків Вероніка – 8 клас (викладач Пинда І. П.,концертмейстер Полетко В.В.).

Наших учнів завжди відзначають як кращих виконавців області і цього разу вони привезли для Золочева чергову перемогу. В молодшій категорії Пуківська Х. отримала диплом першого ступеня, а Семененко В. – диплом другого ступеня. В старшій категорії Юрків В. отримала диплом першого ступеня.

Це не перша перемога наших учасників: Христина та Вікторія в минулому році на фестивалі-конкурсі ім. З. Дашака були нагороджені дипломами за краще виконання творів, а для Вероніки Юрків, яка неодноразово представляла нашу школу на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях це вже сьома перемога.

29 Березня, 2017