Вітання з нагоди 20-річчя керівництва

30 серпня 2013 року, на педагогічній нараді працівників Золочівської державної музичної школи, було нагороджено за високі досягнення в музично-естетичному вихованні підростаючого покоління та з нагоди 20-річчя керівництва, директора Золочівської музичної школи Марію Іванівну Кривень та заступника директора Галину Ярославівну Лип’як, почесними грамотами від Львівської облдержадміністрації, Золочівської райдержадміністрації та районної ради.

Нагороди вручили поет-пісняр, депутат обласної ради, Теодор Кукуруза, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський та завідувач відділом культури та туризму Золочівської РДА Микола Решітник.
Районна-профспілкова організація працівників культури, викладачі музичної школи та колектив інформаційного порталу «Золочів.нет» щиро вітає Марію Іванівну та Галину Ярославівну з професійним ювілеєм. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, шани і поваги та Божої благодаті.

1 Вересня, 2013