Випускний у Золочівській музичній школі

29 травня 2013 року у Золочівській державній музичній школі  відбулося свято випускного вечора. Випускникам  вручили свідоцтва про закінчення школи.

На свято завітали  батьки, учні, отець Степан Галай та депутат обласної ради, поет-пісняр, Теодор Кукуруза.

Лунали слова  подяки викладачам школи від випускників та батьків, за те, що навчили найпрекраснішого мистецтва – музики.

Микола Мельник, голова фонду імені Надії Даревич, вручив випускникам дипломи фонду.

Директор школи Кривень Марія Іванівна подякувала батькам за те, що подарували школі найкращих учнів та привітала випускників із закінченням школи.

На завершення випускники музичної школи  подарували гостям чудовий концерт, який занурив глядачів у море позитивних емоцій.

2 Червня, 2013