Випускний у Золочівській музичній школі

30 травня 2011 року в  Золочівській музичній школі відбувся випускний.  У святі взяли участь начальник відділу культури Золочівської районної державної адміністрації Микола Решітник, заступник голови районної державної адміністрації Роман Сухецький,  отець Степан Галай, батьки та гості. Для випускників лунали слова вітання. Всі присутні мали нагоду послухати урочистий концерт.

Цього року  вручено 59 свідоцтв про закінчення Золочівської музичної школи. Зокрема фортепіанний відділ закінчили 13 учнів, струнний – 10, народний – 16, бандурний -12 та духовий – 8 учнів.

Від інформаційного порталу “Золочів.нет” на святі  вручено премії учням фортепіанного відділу, які стали переможцями обласного конкурсу.

А також, Микола Мельник, голова фонду імені Надії Даревич, вручив випускникам дипломи фонду.