Золочівську музичну школу відвідав професор Юрій Даревич

Уже 17 років при Золочівській музичній школі існує грошовий фонд ім. Надії Даревич. Цей фонд заснував син Н. Даревич, професор Торонтського університету Юрій Даревич. Три кращі учні, які закінчили навчання на відмінно і при зразковій дисципліні одержують «доларову премію». Більшість лауреатів премії поступають у середні і вищі музичні заклади. Серед лауреатів є й такі, які одержали спеціальність юриста, інженера, економіста.

10 серпня 2012 року Золочівську музичну школу відвідав професор Юрій Даревич. Учні, вчителі, дирекція школи сердечно приймали пана професора. Відбувся чудовий концерт. Колишні  та майбутні лауреати премій ім. Н. Даревич виступили з кращими номерами. Прекрасно вели концерт маленькі ведучі. Після закінчення концерту з великим хвилюванням і щирою подякою виступив Юрій Даревич. Подякувала за меценатство директор музичної школи Марія Іванівна Кривень. Було вручено професору цінний подарунок.  Пан Юрій сердечно подякував і пообіцяв, що і на далі буде тримати тісні зв’язки з колективом музичної школи.

В цей день професор відвідав села Гумнисько і Кути Буського району. В Гумниську його тато був парохом (отець Петро). 1944 році разом з родиною священник мусів виїхати за кордон. А в селі Кути отець Петро народився. Також Юрій Даревич відвідав могили бабусі, дідуся, а також могилу рідної сестри тата.